Необхідність генпідряду при будівництві об’єктів преміум-класу

Володимир Воропай: Необхідність генпідряду при будівництві об’єктів преміум-класу на прикладі Skyline і Hilton

VIP-апартаменти ЖК Skyline

Гармонія форми і кольору, лаконічність натуральних матеріалів в інтер’єрі, ексклюзивні меблі.

Так гостей зустрічає перший в Україні житловий комплекс преміум-класу Skyline. Будівництво споруди в історичному центрі столиці почалося кілька років тому. Крім загальних зон, які припускають будинку такого типу, Skyline особливу увагу приділив оздобленню і ексклюзивному дизайну квартир та апартаментів. Засновник компанії VOROPAY CONSTRUCTION, яка виконувала роль генерального підрядника на об’єкті, розповідає, що особливість оздоблення таких квартир полягає в строгому дотриманні міжнародних норм.

«Наша компанія виконувала в квартирах весь комплекс оздоблювальних робіт: від вентиляції до меблів. Також як генпідрядники ми відповідали за контроль роботи всіх будівельних служб, координацію фахівців на об’єктах, облік, терміни виконання і бюджет », – розповідає засновник компанії Володимир Воропай.

Особливість робіт полягала в тому, що дизайн 100 квартир в будинку виконаний в стилях: мінімалізм, лофт і еклектика. Skyline – один з перших на ринку України став пропонувати квартири повністю завершеними, аж до вбудованих меблів і високотехнологічного обладнання ( «розумний будинок», система запобігання затопленню, теплоізоляція фасаду і підлоги з підігрівом на лоджіях).

«Обсяг інвестицій передбачав використання будівельних матеріалів преміум-класу. Ми, як генпідрядники, контролювали закупівлю таких матеріалів, стежили за установкою і здавали об’єкти безпосередньо інвестору », – каже Володимир Воропай.

Апартаменти і громадські зони в Hilton KYIV

У березні 2014 року міжнародна мережа готелів Hilton Hotels & Resorts відкрила першу в Україні п’ятизірковий готель мережі. На цьому об’єкті компанія VOROPAY CONSTRUCTION виконувала оздоблення громадських зон: лоббі, центрального входу та ресторанів.

«Ще в 2007 році нас, як провідних фахівців в країні, запросили в якості генерального підрядника центрального ресторану Hilton. Наш підхід до роботи і чітке дотримання термінів виправдали очікування замовників, і згодом був укладений контракт на виконання робіт по всім громадським зонам готелю », – розповідає Володимир Воропай.

Інтер’єр готелю виконаний в стилі модерн. Складність робіт в центральному холі полягала в висоті стель (14 метрів), але, зрештою, вийшло створити простір з великою кількістю денного світла, який відбивається в чорному і білому мармурі.

За проектом – величні сходи з центрального холу ведуть на другий поверх, на якому розміщені шість великих конференц-залів. Особливість проекту – кожен зал носить ім’я окремого міста і виконаний в своєму стилі.

«Робота над загальними зонами в Hilton вимагала чітко дотримуватися всіх технічних норм, оскільки відкривав готель центральний оператор. Перед відкриттям фахівці ретельно звіряли відповідність не тільки якості, але і самого стилю », – каже Воропай.

Проект передбачав розміщення готелю з першого по дев’ятий поверх, на решті ж поверхів розміщені 93 житлових апартаменти. Зараз компанія VOROPAY CONSTRUCTION займається оздобленням цих апартаментів під ключ для продажу

«Будівництво таких об’єктів неможливо без генерального підрядника, який узгоджує роботу всіх підприємств, контролює терміни передачі фронту робіт від одного підрядника іншому, так як замовник не завжди може дати якісну оцінку діям всіх учасників будівництва. Головне наше завдання як генерального підрядника – бачити можливі проблеми на два кроки вперед і своєчасно їх вирішувати, не затримуючи будівництво », – підсумував Володимир Воропай.